wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk (0)
Strona główna1 » PORADY2 » Portfel na co dzień i od święta

Portfel na co dzień i od święta

Data dodania: 21-11-2017 Portfel na co dzień i od święta

Dopełnieniem stroju każdego eleganckiego mężczyzny jest portfel. Nie jest to bez znaczenia, gdyż do dżentelmena – nawet jeśli chodzi w jeansach – nie pasuje rozpadający się portfelik ani plik potarganych banknotów. Wyciągając gustowny portfel zawsze zrobi się dobre wrażenie.
http://twojawaliza.pl/carraro-portfel-2009-colorado-kolor-czerwony-p-1619.html

alt

Wybierz jakość – portfel Carraro

Jeśli nie wiesz na jaki portfel się zdecydować, odpowiedź jest jedna: portfel męski Carraro. Pena nazwa tego wyjątkowego egzemplarza to Carraro Colorado 2009. Wykonany jest z wysokiej jakości skóry naturalnej zabarwionej na granatowo. Warto zwrócić uwagę na kolor, ponieważ wyróżnia się on na tle innych, głównie czarnych, męskich portfeli. Dzięki temu lepiej dopełnia garderobę, jak również świadczy o oryginalności posiadacza. Zarówno za dobór kolorystyki, jak i za projekt samego portfela odpowiada firma, która działa w tej branży już od ponad 40 lat. Dzięki temu można być pewnym jakości przedmiotu oraz jego wykończeń. W zwykłych, tańszych portfelach, niejednokrotnie szwy puszczają, prują się i powodują szybką konieczność wyrzucenia portfela. W tym przypadku nie trzeba się tego obawiać.
Sam portfel jest prostokątny, ma wymiary 17x10, lecz jest poręczny. Zawiera aż 18 kieszeni na podstawowe oraz dodatkowe dokumenty, jak i karty płatnicze, których niejednokrotnie ma się więcej. Z tego powodu nie należy narzekać na ilość przegródek, lecz być za nie wdzięcznym. Ciekawostką jest, że portfel Carraro posiada, aż 4 kieszenie na banknoty. Jest to warte podkreślenia, gdyż typowe portfele posiadają zazwyczaj jedną. Wobec tego z powodzeniem można nosić przy sobie zarówno karty, jak i banknoty. Znajdzie się miejsce także dla drobniaków w postaci monet, dla których przeznaczona jest dodatkowa, zamykana na zamek kieszonka.
Portfel nadaje się doskonale do codziennego użytkowania, zarówno w czasie wielkich wyjść, jak i na co dzień. Będzie również dobrym prezentem, urodzinowym bądź świątecznym, z uwagi na dodawane do niego eleganckie pudełeczko oraz stylowe logo producenta na wierzchu portfela.

Przejdź do strony głównej