wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk (0)
Strona główna1 » PORADY2 » Pakowanie z klasą

Pakowanie z klasą

Data dodania: 15-11-2017 Pakowanie z klasą

Pakowanie się oraz przenoszenie rzeczy z miejsca na miejsce podczas podróży, nie musi być ani trudne, ani niewygodne, ani byle jakie. Można zaopatrzyć się w walizkę, na którą każdy spojrzy z uznaniem.
http://twojawaliza.pl/dielle-220-50-walizka-mala-kabinowka-50cm-abs-2-kolka-kolor-czerwony-p-1781.html

alt
Mercedes wśród walizek 

W sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć różnego rodzaju walizki, jednak nie wszystkie są odpowiednio wytrzymałe. Wytrzymałość jest podstawową cechą, na jaką należy zwracać uwagę przy planowanym zakupie walizki. Zamiast porównywać, zastanawiać się, najlepiej spojrzeć na walizkę (zwaną kabinówką) z firmy Dielle. Szczególnie wyróżniają się modele z kolekcji 220. 
Jej istotną cechą jest materiał, z którego została wykonana. Jest nim bardzo lekki, jednak niezwykle wytrzymałe tworzywo ABS. Znosi ono nacisk nawet kilku kilogramów, dzięki czemu walizka, a przede wszystkim jej zawartość jest całkowicie bezpieczna. To samo bezpieczeństwo zapewniają kółka wykonane z kauczuku, materiał zapobiega ich pękaniu podczas podróży i ciągnięciu walizki po nierównych podłożach oraz pod wpływem nacisku. Czasami wydaje się to bez znaczenia, jednak często niezbędne jest szybkie poruszanie walizką, bieg po peronie, po hali odlotów, parkingach. Plastikowe kółka mogłyby szybko pęknąć albo odpaść.
Elegancki wygląd walizce dodają skórzane wykończenia, dzięki którym nie niszczy się ona tak szybko, natomiast praktyczną stroną bagażu jest zamek TSA – ułatwia on kontrole celne bez ryzyka uszkodzenia zapięcia. Wynika to z faktu, że tylko określone służby celne posiadają klucze TSA, więc otwierają ją i zamykają bez problemu, bez łamania zamka i bez bałaganu (pozwala to także uniknąć kradzieży zawartości).

Wnętrze jak marzenie

Nie tylko zewnętrzna strona walizek Dielle jest interesująca, wnętrze również. Jest ono wyściełane materiałem, dzięki czemu nie ma ryzyka, że ubranie zostanie przypadkiem potargane. Nad jego zabezpieczeniem czuwają również opasy, którymi można spiąć zapakowane po brzegi wnętrze i mieć pewność, że niezależnie od ruchów walizki nic nie przesunie się z miejsca. Dodatkową zaletą kabinówki jest jej cena, niezbyt wygórowana jak na najlepszą walizkę obecnego roku. 
Sprawdzi się ona przede wszystkim w czasie niewielkich wyjazdów albo jako dodatkowy bagaż, gdyż jej wysokość to 50 cm.

Przejdź do strony głównej