wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk (0)
Strona główna1 » PORADY2 » Kosmetyczka na długie podróże 

Kosmetyczka na długie podróże 

Data dodania: 15-11-2017 Kosmetyczka na długie podróże 

Pakowanie kosmetyków to nie lada wyczyn. Trzeba dobrze je zamknąć, zadbać o to, żeby nic nie wylało się w czasie podróży. W takiej sytuacji najlepiej zdecydować się na osobną kosmetyczkę, nie będącą częścią walizki – stylową i utwardzoną.
http://twojawaliza.pl/titan-823702-limit-beautycase-p-2275.html

alt

Kosmetyczka dla każdej kobiety

Przewożenie kosmetyków z miejsca na miejsce może być łatwiejsze, jeśli wybierze się kosmetyczkę z serii LIMIT, model Beautycase. Jest ona dostępna w trzech kolorach: różowym, niebieskim, czarnym, dzięki czemu przypadnie do gustu również mężczyznom. Nadaje się przede wszystkim na długie wyjazdy, lecz nie ma przeszkód by wykorzystać ją na krótką eskapadę. 
Kosmetyczka nie jest ogromna, ma wymiary 37x31 i szerokość 16cm, oznacza to, że z powodzeniem można położyć w niej różne kosmetyki, jak i postawić, w przypadku butelek. Dzięki dobrze rozplanowanemu wnętrzu kosmetyczki znacznie łatwiej jest ułożyć wszystkie pudełka, pudełeczka, butle, niezależnie od ich rozmiarów. Pozwala to na rozsądne zagospodarowanie przestrzeni w bagażu, bez konieczności wciskania produktów kosmetycznych pomiędzy ubrania.
Istotne jest również, że można zakupić zarówno podstawową kosmetyczkę, jak i cały zestaw. W zestawie nie traci się na jakości, bowiem wszystkie elementy wykonane są z wytrzymałego materiału oraz mają odporne na porysowania wykończenia. Nie trzeba obawiać się, że jedno zetknięcie z podłożem sprawi, że kosmetyczka będzie wyglądała na zniszczoną.
Korzystną dla każdego właściciela opcją jest fakt, że można kosmetyczkę nosić zarówno na ramieniu jak i w ręce. Pozwala na to pasek, który w zależności od własnej wygody można zapinać oraz odpinać. Dla osób, które chcą mieć jeszcze wygodniejsze przenoszenie bagażu z miejsca na miejsce, ze środka lokomocji do innego, świetnym rozwiązaniem będzie elastyczny pasek do montażu do stelaża walizki. Dzięki temu zajęta jest zawsze tylko jedna ręka, a drugą można swobodnie manewrować. Doceni to każdy, zapalony podróżnik. 

Przejdź do strony głównej