wyszukiwanie zaawansowane
Koszyk (0)
Strona główna1 » PORADY2 » Jak bez trudu przewozić garderobę?

Jak bez trudu przewozić garderobę?

Data dodania: 01-11-2017 Jak bez trudu przewozić garderobę?

O ile większość ubrań można z powodzeniem zapakować do walizki i nie martwić się czy będą pogniecione, czy nie, o tyle w przypadku garniturów sprawa nieco się komplikuje. Czasami trzeba zabrać ze sobą jeden lub dwa wyjściowe ubrania, wiedząc że będą nadawały się do założenia zaraz po dotarciu na miejsce. Aby nie martwić się szukaniem pralni albo prasowanie, warto zaopatrzyć się w praktyczną torbę do ich przewożenia.
http://twojawaliza.pl/travelite-1722-mobile-torba-ubraniowa-classic-p-2398.html
alt

Gwarancja jakości z Travelite 

Wykonana z poliestru torba marki Travelite może wydawać się niepozorna, jednak stanowi niezbędny element bagażu każdego biznesmena oraz bizneswoman. Właśnie dzięki niej garnitury oraz garsonki – w zależności od upodobań – będą zawsze prezentować się nienagannie. 
Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na doskonałą jakość wykonania torby, która posiada wzmocnione szycia. Dzięki temu nie ma ryzyka pojawienia się dziur ani prucia się bagażu, gdy zostanie dodatkowo obciążony. Pozwala to na włożenie do torby większej ilości rzeczy, lecz wciąż bez ryzyka pogniecenia ich. 
Torba Travelite ma rozmiary 110x60x9, czyli wygodne do pakowania, a przede wszystkim do noszenia. Współgra to z możliwością uzupełnienia torby maksymalnie do 59 litrów. 
Choć torba podróżna jest przeznaczona głównie do ubrań wrażliwych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać ją także jako torbę na niezobowiązujące wyjazdy weekendowe. Tak samo dobrze nada się do transportowania kosmetyków, niewielkiego zestawu ubrań i książki na leniwe wieczory. Praktyczna kieszeń z przodu ułatwia przenoszenie w torbie Travelite drobiazgów, które zawsze warto mieć pod ręką (portfela, telefonu, chusteczek higienicznych). Z pewnością z torba będzie doskonałym towarzyszem dla każdego, kto często wyjeżdża służbowo albo nie wyobraża sobie weekendu spędzonego w domowym zaciszu.

Przejdź do strony głównej